O peňaženkách

Dizajnové dámske a pánske peňaženky sú ľahké, tenké ako papier, ale zároveň sú pevné, pružné, odolné voči vode a roztrhnutiu. Vyrobené sú z patentovaného materiálu TYVEK®, ktorý je ohľaduplný k prírode rovnako ako samotné peňaženky.

Tie vyrábame buď skladaním formou origami alebo šijeme pevnými šitými spojmi. Pri výrobe teda nepotrebujeme žiadne chemikálie a lepidlá. Každý produkt značky Paperwallet je starostlivo premyslený s originálnym dizajnom a rôznymi priečinkami pre karty, doklady a hotovosť.

V prehľadnej tabuľke si vyberte rozmer, ktorý vám vyhovuje najviac. 

Patentovaný materiál Tyvek®

Tenký, ľahký, pevný, pružný, vodeodolný a ekologický

Je vyrobený z recyklovaného plastu a je tiež 100% recyklovateľný. Počas používania peňaženky sa prispôsobí vašim potrebám vďaka svojej pružnosti. 

Vďaka tomuto patentovanému materiálu môžete mať peňaženku ľahkú a dobre skladnú bez toho, aby ste z nej museli vyhodiť veci, ktoré potrebujete denno-denne. 

Nová peňaženka
Nová peňaženka
Peňaženka po roku používania
Peňaženka po roku používania,
pevná a prispôsobená tvojim potrebám

100% ekologické

Spoločnosť Paperwallet je sociálne uvedomelá a základnou hodnotou je prinášať inovatívne a ekologické výrobky. Aj vďaka tejto snahe sa jej podarilo vytvoriť 100% ekologické peňaženky. K ich výrobe je použitý recyklovaný TYVEK® materiál a svoj tvar získavajú skladaním formou origami alebo vďaka pevným šitým spojom.

Šetrite prírodu s nami

Oproti bežnej koženej peňaženke, pri výrobe každej jednej peňaženky Paperwallet ušetríme približne:

Koľko reálne peňaženka vydrží?

Veľa zákazníkov sa obáva, že im peňaženka nevydrží, roztrhne sa a po krátkom čase používania budú musieť kupovať ďalšiu. Nie je to tak. Aj keď peňaženky nazývame Paperwallet, nie sú vyrobené z papiera. Sú pružné, vodeodolné a neroztrhnuteľné, pretože ich vyrábame z odolného materiálu TYVEK. Máme dôkaz. Prečítajte si recenzie zákazníkov, niektorí peňaženky používajú už viac ako 5 rokov.

Podporujeme umelcov

Naším cieľom je poskytnúť priestor umelcom, aby mali možnosť prejaviť svoje kreatívne schopnosti. Paperwallet podporuje umelcov prostredníctvom Paperwallet Artist a Affiliate Network. Umelci tak zarábajú vždy, keď si kúpite produkt s ich dizajnom. Preto sú Paperwallet peňaženky farebne zladené a vyjadrujú moderný prístup k životu.

Kúpou peňaženky značky Paperwallet nekupujete len peňaženku, ale aj kúsok umenia. V našom blogu sa dozviete viac o umelcoch a dizajnéroch peňaženiek.

Umenie na peňaženkách Paperwallet

Máte ďalšie otázky?

Ak ste sa nedozvedeli všetko, čo potrebujete vedieť, pozrite si aj stránku Otázky a odpovede