O peňaženkách

Dizajnové peňaženky a tašky sú ľahké, tenké ako papier, ale zároveň sú pevné, pružné, odolné voči vode a roztrhnutiu. Vyrobené sú z patentovaného materiálu TYVEK®, ktorý je ohľaduplný k prírode rovnako ako samotné peňaženky.

Tie vyrábame buď skladaním formou origami alebo šijeme pevnými šitými spojmi. Pri výrobe teda nepotrebujeme žiadne chemikálie a lepidlá. Každý produkt značky Paperwallet je starostlivo premyslený s originálnym dizajnom a rôznymi priečinkami pre karty, doklady a hotovosť.

V prehľadnej tabuľke si vyber rozmer, ktorý ti vyhovuje najviac. 

 

Patentovaný materiál Tyvek®

Tenký, ľahký, pevný, pružný, vodeodolný a ekologický

Je vyrobený z recyklovaného plastu a je tiež 100% recyklovateľný. Počas používania peňaženky sa prispôsobí vašim potrebám vďaka svojej pružnosti. 

Vďaka tomuto patentovanému materiálu môžete mať peňaženku ľahkú a dobre skladnú bez toho, aby ste z nej museli vyhodiť veci, ktoré potrebujete denno-denne. 

Nová peňaženka
Nová peňaženka
Peňaženka po roku používania
Peňaženka po roku používania,
pevná a prispôsobená tvojim potrebám

100% ekologické

Spoločnosť Paperwallet je sociálne uvedomelá a základnou hodnotou je prinášať inovatívne a ekologické výrobky. Aj vďaka tejto snahe sa jej podarilo vytvoriť 100% ekologické peňaženky. K ich výrobe je použitý recyklovaný TYVEK® materiál a svoj tvar získavajú skladaním formou origami alebo vďaka pevným šitým spojom.


Podporujeme umelcov

Naším cieľom je poskytnúť priestor umelcom, aby mali možnosť prejaviť svoje kreatívne schopnosti. Paperwallet podporuje umelcov prostredníctvom Paperwallet Artist a Affiliate Network. Umelci tak zarábajú vždy, keď si kúpite produkt s ich dizajnom. Preto sú Paperwallet peňaženky farebne zladené a vyjadrujú moderný prístup k životu.

Kúpou peňaženky značky Paperwallet nekupuješ len peňaženku, ale aj kúsok umenia. V našom blogu sa dozvieš viac o umelcoch a dizajnéroch peňaženiek.

Umenie na peňaženkách Paperwallet

Máš ďalšie otázky?

Ak si sa nedozvedel všetko, čo potrebuješ vedieť, pozri si aj stránku Otázky a odpovede