Otázky a odpovede

Napriek tomu, že sme online väčšinu dňa, nie každý návštevník eshopu má čas a chuť zavolať, napísať do četu (vpravo dole) alebo cez kontaktný formulár. Pripravili sme odpovede na vaše najčastejšie otázky týkajúce sa dámskych a pánskych peňaženiek Paperwallet a fungovania eshopu.

 1. Potrebujem mať vytvorené konto, aby som si mohol kúpiť peňaženku?
  Nie, nechceme vás obmedzovať. Ak si ale konto vytvoríte, ďalšiu objednávku urobíte rýchlejšie. Jednoduchšie bude aj sledovanie objednávky a máte k dispozícii históriu objednávok.
 2. Ako môžem zaplatiť za objednávku?
  V eshope ideálne kartou. Používame overenú a bezpečnú platobnú bránu Stripe.
  Druhou možnosťou je bankový prevod. Máme bankový účet v EUR a pre zákazníkov z Českej republiky aj účet v CZK.
  Peňaženku môžete objednať aj na dobierku. Dôverujeme vám, že si objednanú peňaženku preberiete.
  Ak si vyberiete osobný odber, môžete platiť aj hotovosťou, kartou či mobilom priamo na mieste.
 3. Hľadám darček a nie som si istý, či trafím dizajn alebo typ. Pomôžete mi?
  Vymysleli sme Darčekovú kartu, ktorá nemá určený koniec platnosti. Môžete kohokoľvek obdarovať bez toho, aby ste urobili krok vedľa. Navyše, máte možnosť voľby, koľko do darčeka chcete investovať, pretože sme pripravili 4 cenové hladiny Darčekovej karty. Oslávenec si môže hodnotu darčekovej karty rozložiť medzi viac objednávok. 
 4. Keď si objednám peňaženku, čo sa bude diať ďalej?
  Do vašej novej peňaženky vložíme darček, pretože nikto nechce prázdnu peňaženku. Zabalíme ju a ešte v ten deň (ak objednávka príde do 17.00 hod.) pošleme doporučene poštou alebo Packetou k vám. Do emailu príde link, na ktorom môžete sledovať, kde sa peňaženka nachádza.
 5. To sú nejaké papierové hračkárske peňaženky, keď sa volajú Paperwallet?
  Možno na prvý pohľad tak vyzerá, ale keď sa pozriete bližšie, tak zistíte, že peňaženka je:
  - vodeodolná
  - neroztrhnuteľná
  - s RFID ochranou platobných kariet
  - ekologická
  - extrémne štíhla a ľahká.
  A nie je z papiera, je z toho neroztrhnuteľného materiálu, z ktorého sú pásky na ruku, ktoré dostávate na koncerte či festivale.
 6. Ako dlho peňaženka vydrží? Nerozpadne sa po pár použitiach?
  Vyrobená je z recyklovaného plastu, je pružná, vodeodolná a neroztrhnuteľná. Vydrží naozaj dlho, potvrdzujú to aj recenzie našich zákazníkov.
 7. Čo mám urobiť so starou peňaženkou? Ako sa dá zrecyklovať?
  Akúkoľvek starú peňaženku, nemusí byť Paperwallet, nám pošlite na adresu:
  Paperwallet.sk
  Partizánska 800/17
  Trenčín 911 01
  a priložte svoju emailovú adresu. Emailom vám pošleme kupón na dopravu zdarma ako poďakovanie, že sa staráte o životné prostredie.

Ak vám v tomto zozname chýba nejaká odpoveď, napíšte nám cez čet (vpravo dole), emailom na info@paperwallet.sk alebo využite kontaktný formulár na stránke kontakt. Kľudne môžete aj zavolať, naše číslo je +421 904 488 148.

Zaujímavé informácie sa dozviete aj na stránke O peňaženkách. Ak vás zaujímajú rozmery a hmotnosti jednotlivých typov dámskych a pánskych peňaženiek, pripravili sme prehľadnú tabuľku.