Tabuľka rozmerov a použité materiály peňaženiek Paperwallet

Tabuľka rozmerov

Rozmery peňaženiek sme merali, keď boli peňaženky zatvorené. Všetky rozmery sú uvedené v centimetroch. Údaj o hmotnosti stojí za pozornosť, peňaženky Paperwallet sú naozaj ľahké ako papier.

Typ D [cm] Š [cm] Hm [g]
Slim Wallet 8.25 9.9 24
Flat Wallet 8.76 10.16 40
Clutch Wallet 9.7 18 75
Micro Wallet 8.8 6.1 17
Coin Pouch 8.5 4.25 7

Legenda: D - dĺžka Š - šírka Hm - hmotnosť

Použité materiály dámskych a pánskych peňaženiek 

Peňaženky Paperwallet sú vyrobené z patentovaného materiálu TYVEK®, ktorý je ohľaduplný k prírode. TYVEK® je vyrobený z recyklovaného plastu a je tiež 100% recyklovateľný. Počas používania peňaženky sa prispôsobí vašim potrebám vďaka svojej pružnosti.

Samotné peňaženky sa vyrábajú buď skladaním formou origami alebo s pevnými šitými spojmi. Pri výrobe teda nepotrebujeme žiadne chemikálie a lepidlá.

Recenzie zákazníkov

Veľa zákazníkov sa obáva, že im peňaženka nevydrží a po krátkom čase používania budú musieť kupovať ďalšiu. Tieto obavy nie sú na mieste. Aj keď peňaženky nazývame Paperwallet, nie sú z papiera. Sú pružné, vodeodolné a neroztrhnuteľné. Prečítajte si recenzie zákazníkov. Niektorí peňaženky používajú už viac ako 5 rokov.

Máte ďalšie otázky?

Ak ste sa nedozvedeli všetko, čo potrebujete vedieť o peňaženkách Paperwallet, pozrite si aj stránku Otázky a odpovede. Alebo nám napíšte do četu vpravo dole. Sme online takmer stále. Môžete nás kontaktovať aj emailom na info@paperwallet.sk alebo telefónom na +421 904 488 148.