O nás

 
Čo je Tyvek® 

Je vyrobený z recyklovaného plastu a je tiež 100% recyklovateľný. Je to elastický materiál, ktorý sa počas používania prispôsobí Vaším potrebám. Odľahčite si svoju peňaženku bez toho, aby ste museli vyhodiť veci, ktoré neustále potrebujete. Každý produkt Paperwallet je starostlivo premyslený s originálnym dizajnom, s rôznymi priečinkami pre karty, hotovosť a iné.

Ak raz vyskúšate výhody super tenkej peňaženky, už len ťažko si spätne zvyknete na staré hrubé kožené peňaženky.

Paperwallet produkty sú vyrobené z extrémne trvácneho papiera. Tyvek® je tenký  ako papier a všetky papierové výrobky sú z neho starostlivo navrhnuté a zložené. Tyvek® je elastický, vodotesný a trvácny materiál, ktorý dokáže dobre odolávať rýchlemu tempu moderného života.

 

100% Recyklovatelné 

Spoločnosť Paperwallet je sociálne vedomá spoločnosť, ktorej základnou hodnotou je prinášať inovatívne a ekologické výrobky

 

Podporujem umelcov

Našim cieľom je poskytnúť priestor umelcom, aby mali možnosť prejaviť svoje kreatívne schopnosti. Paperwallet podporuje umelcov prostredníctvom Paperwallet Artist a Affiliate Network. Umelci tak zarábajú za vždy keď sa predá produkt s ich dizajnom. Preto sú Paperwallet peňaženky farebne zladené a vyjadrujú moderný prístup k životu.

 

Kúpou peňaženky papewaltu si nekupujete len peňaženku, ale aj kúsok umenia.