Vytvorte si vlastný dizajn

Podeľte sa o svoju značku alebo dizajn s ostatnými vďaka peňaženke vyrobenej na mieru. Predstavte si, ako dokonale by sa logo alebo dizajn vašej spoločnosti vynímal na personalizovanej peňaženke počas firemnej akcie, na veľtrhu alebo pri podpise zmluvy s novým zákazníkom či dodávateľom.

Navyše v peňaženke môže byť vložený váš brandový extra obsah vo forme kartičiek s ponukou a popisom vašich služieb a benefitov. Do peňaženky sa zmestí až 16 kartičiek (formát platobnej karty).

Peňaženky vyrobené na mieru môžu tak byť špeciálnym darčekom pre klientov a dodávateľov. Peňaženky sú ekologickým, praktickým a odolným darčekom s funkčnosťou, bezpečnosťou a štýlom.

Personalizované peňaženky Paperwallet sú vyrobené z materiálu Tyvek, ktorý je odolný voči roztrhnutiu, vodotesný a 100 % recyklovateľný. Sú tenké, ľahké a príjemné na dotyk, čím úplne zmenia váš pohľad na peňaženku – taký samozrejmý predmet dennej potreby.

Vlastný dizajn s logom alebo grafikou

Benefity od nás

  • grafické práce pri tvorbe dizajnu zdarma,
  • návrh a výroba kartičiek s vaším obsahom (nacenené samostatne),
  • vloženie promo kartičiek do peňaženiek zdarma,
  • moderná RFID ochrana platobných kariet už v cene peňaženky,
  • distribúcia na viacero adries (regionálne centrá, firemné pobočky) zdarma.

Štýlová peňaženka ako ďalší kúsok vašej kolekcie

Rozšírte svoju ponuku o praktický módny doplnok vďaka peňaženke vyrobenej v štýle vašej kolekcie. Predstavte si, ako dokonale a jednoducho dokážete zaujať dizajnovou peňaženkou v eshope, na sociálnych sieťach a hlavne na ulici.

Pre návrhárov a dizajnérov sme pripravili možnosť financovania kolekcie našou spoločnosťou a jej predaj cez eshop Paperwallet.sk. S nulovými nákladmi tak získate príjem z predaja kvalitného, štýlového a ekologického produktu.

Propagujte svoj športový klub aj mimo tribún

Športové kluby po celom svete sa snažia vtiahnuť svojich fanúšikov čo najviac do diania. Jedným zo spôsobov je aj ponuka merchu v klubových farbách. Fanúšikovské predmety ako šály, klobúky alebo podsedáky sa výborne hodia na tribúny. Ale pre klub je dobré, keď je viditeľný aj mimo štadióna - na verejnosti. Jedným z predmetov každodennej potreby je peňaženka. Majte svoje logo viditeľné v puboch, v obchodoch, ale aj na pošte a v práci.

Naši medzinárodní klienti

Medzinárodní klienti s vlastnou peňaženkou

Sme tu teraz, cez víkendy aj sviatky

Neváhajte nás kontaktovať emailom info@paperwallet.sk alebo telefonicky +421 904 488 148.